شبکه‌های اجتماعی

خدمات طراحی سایت و برنامه نویسی انواع پلتفرم ، اپلیکیشن در شمال کشور با سابقه درخشان از سال 1385 بصورت حرفه ای

عالیت در شبکه‌های اجتماعی ، تعداد دنبال کنندگان و لایک‌ها و کامنت‌های پست‌های شما، تعداد اشتراک گذاری مطالب شما و… همگی در کسب رتبه بهتر در موتورهای جستجو تاثیر می‌گذارند. موتورهای جستجو می‌توانند پروفایل شما در شبکه‌های اجتماعی را شناسایی کنند.

اینکه فعالیت شما در شبکه‌های اجتماعی مختلف چگونه است و چه تعداد افراد شما را دنبال می‌کنند یا برای شما کامنت می‌گذارند یک امتیاز مثبت برای سایت شما هم به حساب می‌آید.

حتی کیفیت اشتراک‌گذاری مطالب شما هم مهم است. اگر افراد معتبر و اینفلوئنسرهای مرتبط  مطالب شما را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند. طبیعتاً نزد موتورهای جستجو امتیاز بیشتری نسبت به افراد عادی یا دوستانتان دارد.


در این راهنمای جامع تلاش نمودم تا جای ممکن به تمام نکات اصلی سئو اشاره کنم. قطعاً یادگیری کامل سئو با مطالعه یک یا چند مقاله ممکن نیست ولی به جرات می‌گویم پیاده‌سازی تکنیک‌های همین صفحه هم می‌تواند شما را به صفحه اول گوگل برساند.

سئو رکن اصلی دیده شدن در فضای آنلاین است. ممکن است کمی زمان‌بر و نیازمند تلاش باشد ولی خیالتان را تا مدت‌ها از جذب بازدید‌کننده جدید برای سایتتان راحت می‌کند.

همچنین بیش از حد خود را درگیر تکنیک‌های مختلف و جدید و بروز سئو نکنید. خوشبختانه با پیشرفت الگوریتم‌ موتورهای جستجو کار شما هر روز راحت‌تر می‌شود و شما باید اولویت اصلی خود را بر تولید محتوای مفید برای کاربران بگذارید. مطمئن باشید اگر کاربران را در اولویت قرار دهید موتورهای جستجو هم شما را در اولویت قرار می‌دهند.