ابری چیست

خدمات طراحی سایت و برنامه نویسی انواع پلتفرم ، اپلیکیشن در شمال کشور با سابقه درخشان از سال 1385 بصورت حرفه ای

آخرین هاستی که به آن می پردازیم، هاست ابری یا Cloud Hosting می باشد. اینها جزء جدید ترین و آخرین مدل می باشد. هاست ابری از چندین سرور مجازی برای میزبانی سایت ها استفاده می کند. در این مدل از هاست معمولا چندین سرور به صورت همزمان مشغول به کار هستند. بنابراین، اگر یکی از سرورها ترافیک بالا را تجربه کند و یا در زمانی که برای یکی از سرور ها مشکل ایجاد شد، سرور بعدی وارد کار می شود و تمام کمبود ها را جبران می کند.

از آنجایی که هاست ابری برای عملکرد به مجموعه‌ای از سرورهای وب متکی است، کسب‌وکارهایی با چندین وب‌سایت و سایت‌های مقیاس بزرگ مانند فروشگاه‌های تجارت الکترونیکی می‌توانند بیشترین سود را از آن ببرند، زیرا زمان خرابی کمتری دارند.

مزایای هاست ابری

  • کاهش احتمال خرابی سخت افزار
  • از تعادل بار برای مدیریت ترافیک بالا و جلوگیری از حملات DDoS استفاده می کند
  • مقیاس پذیری – وب سایت شما به منابع یک سرور محدود نمی شود

معایب هاست ابری

  • دسترسی به روت همیشه ارائه نمی شود
  • گرانتر از VPS و هاست اشتراکی است

مهم ترین مزایای خرید هاست چیست؟

اکنون که با تعریف و همچنین کاربردهای هاست آشنا شدید نوبت به این می رسد که به سوال مزایای خرید هاست چیست پاسخ دهیم. اگر می خواهید یک وب سایت آنلاین داشته باشید، به میزبانی وب نیاز دارید. بدون استفاده از هاست، هیچ راهی برای بازدیدکنندگان شما برای دسترسی واقعی به وب سایت شما وجود ندارد. با این حال، اگر به تازگی شروع به ساخت یک وب سایت کرده اید، ممکن است از خود بپرسید که میزبانی وب چیست و چگونه می تواند برای شما مفید باشد؟ البته علاوه بر مزیت داشتن یک وب سایت، که کاملا واضح است. در زیر مزایای متمایز خدمات هاستینگ و همچنین مزایای کلی را که هنگام تصمیم به استفاده از یک میزبان وب با کیفیت برای سایت خود دریافت خواهید کرد را مورد بررسی قرار می دهیم.