واتس‌اپ از کار افتاد

موبنا – واتس‌اپ (WhatsApp) محبوب‌ترین ابزار موبایلی اینترنتی در جهان محسوب می‌شود و نسبت به تمام اپلیکیشن‌های مشابه بیشترین مشترک را دارد. ولی این سرویس شب گذشته در بسیاری از نقاط جهان از کار افتاد.

به گزارش موبنا، شب گذشته سال میلادی تحویل شد و به دلیل تراکم تماس‌های برقرار شده با واتس‌اپ، سرورهای مخصوص این ابزار نتوانستند پاسخگوی نیاز گسترده کاربران باشند.

هم‌اکنون ایمیل‌هایی از کشور هند ارسال شده است که نشان می‌دهد کاربران آن همچنان به خدمات واتس‌اپ دسترسی ندارند. گزارش دیگر نشان داده است که این سرویس از ساعت ۱۱:۲۸ روز گذشته به وقع گرینویچ به مدت ۳۹ دقیقه در همه نقاط جهان قطع شده است.

البته پس از این، واتس‌اپ برای دومین بار در شب گذشته از دسترس خارج شده و ساکنان بسیاری از کشورهای جهان به خدمات آن دسترسی نداشته‌اند.

مناطقی که دیشب اختلال در واتس‌اپ و قطعی سرویس‌های آن را تجربه کردند اروپا، آمریکای شرقی، کانادا، آمریکای جنوبی را شامل می‌شوند.

این اختلال به صورتی بود که کاربران در جریان اتصال به شبکه بی‌سیم Wi-Fi یا استفاده از خدمات اینترنتی سیم‌کارت خود نتوانستند ابزار واتس‌اپ را اجرا کنند. گزارش‌های رسیده همچنین تایید می‌کند که این اختلال برای بسیاری از کشورهای آسیایی هم صورت گرفت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *